Video sadržaj


Posjet predsjednice Republike Hrvatske Posavini PDF Ispis E-mail
Petak, 18 Svibanj 2018 12:31

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar - Kitarović u sklopu službenog boravka u BiH posjetila je Županiju Posavsku te je tom prigodom održala radni sastanak sa županijskim i općinskim dužnosnicima, te političkim čelnicima i javnim osobama s područja naše županije.

- Ovaj susret je od velike važnosti kako za našu županiju tako i općinu Domaljevac-Šamac jer naglašava dobru suradnju s Republikom Hrvatskom. Izražavam veliku zahvalnost u pružanju dosadašnje potpore našoj lokalnoj zajednici od strane Ureda predsjednice Republike Hrvatske kao i državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske te očekujem nastavak suradnje u realizaciji projekata koji su značajni za opstojnost naše općine i hrvatskog naroda koji živi na ovom prostoru, izjavio je općinski načelnik Mario Jurkić u vezi sa posjetom predsjednice.